MINI WALLIS MOTOR PEST CSAPATA.

Szakembereink kiváló felkészültségének köszönhetően biztos lehetsz abban,
hogy a MINI termékek prémium színvonalához méltó szolgáltatásokkal várunk
– a járművek, alkatrészek, tartozékok és ruházati termékek értékesítése,
valamint a tanácsadás mellett többek között komplex szervizszolgáltatásokkal is.

MINI értékesítés

Landherr Gábor

Landherr Gábor

MINI értékesítési tanácsadó
+36 20 380 5762
 landherrg@wallismotor.hu

Mirkovics Adrienn

Mirkovics Adrienn

MINI értékesítési tanácsadó
+36 20 291 15 82
 mirkovicsa@wallismotor.hu

Nánai Balázs

Nánai Balázs

MINI Brand manager

nanaib@wallismotor.hu

+36 20 412 8097

Varró Balázs

varró balázs

értékesítési vezető
+36 20 282 6128
varrob@wallismotor.hu

   

   

   

   

MINI NEXT használtautó értékesítés

Kiss Tamás

Kiss Tamás

MINI NEXT használtautó értékesítési tanácsadó
 +36 20 233 9172
 kisst@wallismotor.hu

 

 

   

  

 

 

Diplomata értékesítés

György ELőd

György Előd

BMW Diplomatic Sales Manager
 +36 20 459 8198
 gyorgye@wallismotor.hu

 

 

  

  

 

 

Használt gépjármű értékesítés

Fekete László

Fekete László

Használt gépjármű értékesítési tanácsadó
+36 20 9191891
 feketel@wallismotor.hu

 

 

 

 

 

 

Alkatrész értékesítés

Németh Zoltán

Németh Zoltán

Alkatrész értékesítő
+36 20 403 6944
  nemethz@wallismotor.hu

Berta Nándor

Berta Nándor

Alkatrész értékesítő
 +36 20 280 6247
 berta.nandor@wallismotor.hu

   

 

 

Márkaszerviz

Gmelin Zsolt

Gmelin Zsolt

Szerviz vezető

gmelinzs@wallismotor.hu
 

Ráduly Imre

Ráduly Imre

Karosszéria-lakatos műhelyvezető
+36 20 219 0235
 radulyi@wallismotor.hu

Kelemen Ferenc

Kelemen Ferenc

Motorkerékpár szerviz vezető
+36 20 342 7075
 kelemenf@wallismotor.hu

Kavocska László

Kavocska László

Karosszéria-lakatos szerviz tanácsadó
 +36 20 228 6179
 kavocskal@wallismotor.hu

Szalóky László

SZALÓKY LÁSZLÓ

Karosszéria-lakatos szerviz tanácsadó
 +36 20 403 9022
 szalokyl@wallismotor.hu

Kiss Gergely

KISS GERGELY

Szerviz tanácsadó
+36 20 779 0264
 kissg@wallismotor.hu

Padányi Zsombor

PADÁNYI ZSOMBOR

Szerviz tanácsadó
 +36 20 330 4141
 padanyizs@wallismotor.hu

Kincses Zoltán

KINCSES ZOLTÁN

Szerviz tanácsadó
 +36 20 286 3414
 kincsesz@wallismotor.hu

   

  

Finanszírozás és biztosítás

Szentirmai Kata

SZENTIRMAI KATA

Finanszírozási és biztosítási szakértő
 +36 20 211 4463
 szentirmaik@wallismotor.hu

    

     

Marketing

Dósa Péter

Dósa Péter

Marketing vezető
+36-20-428-1066                                       

dosap@partner.wallismotor.hu

Forró Laura

Bali Luca

Marketing asszisztens
 +36-20-347-6977
 balil@wallismotor.hu

Management

Antal Péter

ANTAL PÉTER

Ügyvezető igazgató
antalp@wallismotor.hu

 

Deák László

DEÁK LÁSZLÓ

Gazdasági igazgató
deakl@wallismotor.hu
 

Frémont Orsolya

Frémont Orsolya

Operatív igazgató
fremonto@wallismotor.hu

 

Mach Lili

mach lili

Üzemeltetési vezető
+36-20-617-8252
machl@wallismotor.hu

 

 
 

   

 
 

KÖZPONTI ELÉRHETŐSÉG