MINI WALLIS MOTOR PEST CSAPATA.

Szakembereink kiváló felkészültségének köszönhetően biztos lehetsz abban,
hogy a MINI termékek prémium színvonalához méltó szolgáltatásokkal várunk
– a járművek, alkatrészek, tartozékok és ruházati termékek értékesítése,
valamint a tanácsadás mellett többek között komplex szervizszolgáltatásokkal is.

MINI értékesítés

Landherr Gábor

Landherr Gábor

MINI értékesítési tanácsadó
+36 20 380 5762
 landherrg@wallismotor.hu

Horváth Dániel

MINI értékesítési tanácsadó
+36 20 206 2687
 horvathd@wallismotor.hu

Nánai Balázs

MINI Brand manager

nanaib@wallismotor.hu

+36 20 412 8097

MINI NEXT használtautó értékesítés

Kiss Tamás

Kiss Tamás

MINI NEXT használtautó értékesítési tanácsadó
 +36 20 233 9172
 kisst@wallismotor.hu

 

 

   

  

 

 

Diplomata értékesítés

György ELőd

György Előd

BMW Diplomatic Sales Manager
 +36 20 459 8198
 gyorgye@wallismotor.hu

 

 

  

  

 

 

Használt gépjármű értékesítés

Fekete László

Használt gépjármű értékesítési tanácsadó
+36 20 9191891
 feketel@wallismotor.hu

 

 

 

 

 

 

Alkatrész értékesítés

Csepregi Péter

Csepregi Péter

Alkatrész értékesítő
+36 20 403 6944
 csepregip@wallismotor.hu

Berta Nándor

Berta Nándor

Alkatrész értékesítő
 +36 20 280 6247
 berta.nandor@wallismotor.hu

   

 

 

Márkaszerviz

Gmelin Zsolt

Gmelin Zsolt

Szerviz vezető

gmelinzs@wallismotor.hu
 

Ráduly Imre

Ráduly Imre

Karosszéria-lakatos műhelyvezető
+36 20 219 0235
 radulyi@wallismotor.hu

Kelemen Ferenc

Kelemen Ferenc

Motorkerékpár szerviz vezető
+36 20 342 7075
 kelemenf@wallismotor.hu

Kavocska László

Kavocska László

Karosszéria-lakatos szerviz tanácsadó
 +36 20 228 6179
 kavocskal@wallismotor.hu

Szalóky László

SZALÓKY LÁSZLÓ

Karosszéria-lakatos szerviz tanácsadó
 +36 20 403 9022
 szalokyl@wallismotor.hu

Kiss Gergely

KISS GERGELY

Szerviz tanácsadó
+36 20 779 0264
 kissg@wallismotor.hu

Padányi Zsombor

PADÁNYI ZSOMBOR

Szerviz tanácsadó
 +36 20 330 4141
 padanyizs@wallismotor.hu

Kincses Zoltán

KINCSES ZOLTÁN

Szerviz tanácsadó
 +36 20 286 3414
 kincsesz@wallismotor.hu

KLENNER LINDA

Szerviz asszisztens
+36 20 252 6842
 klennerl@wallismotor.hu

SZITÁNYI ÁKOS

Szerviz asszisztens
 +36 20 255 3731
 szitanyia@wallismotor.hu

   

   

Finanszírozás és biztosítás

Szentirmai Kata

SZENTIRMAI KATA

Finanszírozási és biztosítási szakértő
 +36 20 211 4463
 szentirmaik@wallismotor.hu

    

     

Marketing

Dósa Péter

Marketing vezető
 
+36-20-428-1066                                       

dosap@partner.wallismotor.hu

   

Management

Antal Péter

ANTAL PÉTER

Ügyvezető igazgató
antalp@wallismotor.hu

 

Deák László

DEÁK LÁSZLÓ

Gazdasági igazgató
deakl@wallismotor.hu
 

Bonnyai Péter

BONNYAI PÉTER

Műszaki igazgató
bonnyaip@wallismotor.hu

 

Miklós Emese

miklós emese

Üzemeltetési vezető
miklose@wallismotor.hu

 

     

   

     

KÖZPONTI ELÉRHETŐSÉG